X

Hormonální jóga pro muže s Petrem Bavlšíkem

Milí muži,

s velkou radostí oznamuji novinku. Do holešovského Jóga sálu přijede Lektor HJT pro muže Petr Bavlšík z Centra hormonální jógy v Praze a naučí vás sestavu cviků hormonální jógy.

Kurz HJT pro muže proběhne v sobotu 16.10.2021 a naučí muže sestavu, kterou vytvořila brazilka Dinah Rodrigues.

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO MUŽE podle Dinah Rodrigues je jógová terapeutická metoda, která pomáhá harmonizovat hormonální systém mužů. Sestava Hormonální jógy pro muže je sestavená tak, aby jí dokázal odcvičit každý, i jógou nepolíbený muž.

Během kurzu se naučíte sestavu, která pomáhá harmonizovat hormonální systém a tím i fungování celého těla. Součástí výuky jsou velmi účinné protistresové cviky, které lze praktikovat kdykoliv během dne. Autorka Dinah Rodrigues (91 let), pracovala na vývoji této sestavy 25 let, ve spolupráci s lékaři, fyzioterapeuty a celosvětově známými a uznávanými jógovými učiteli.

Pro koho je tento kurz vhodný?

Pro muže, kteří chtějí být ve formě. Cítit se výborně nejen fyzicky, ale také psychicky. Cvičení nemá věkové omezení. Sestava je vhodná i pro úplné jógové začátečníky.

Sestava pomáhá při následujících problémech:
nespavost, syndrom vyhoření, deprese, úzkostné stavy, vypadávání vlasů, nízké libido, problémy s erekcí, neplodnost, snížená funkce štítné žlázy, únik moči, problémy s prostatou, a další. Vhodné také jako prevence. Velmi příjemnou a racionální formou se naučíte celou sestavu, kterou budete moci poté cvičit doma.

Přihlášky: info@studioanela.cz  tel: 607 656 559    cena 2800Kč