X

Jednodenní předporodní kurz

Jste těhotná a hledáte informace všude možně, abyste se zorientovala, co Vás čeká a nemine? Nebo už něco máte za sebou a nebylo to úplně podle Vašich představ?

Možná čtete knihy, možná hledáte na internetu, možná se sdílíte s kamarádkami nebo s ženami v rodině. Jednou však slyšíte, že „jedině přirozený porod, bez žádných medikamentů a zásahů“, potom zase slyšíte, že „dejte mi vše, co máte, jen ať porodím a moc to nebolí“. Ale tak nějak cítíte, že potřebujete ucelit své informace a najít si svou cestu, která nebude černobílá, a Vy budete více v pohodě.

Takový pocit je normální, protože pro většinu žen je důležité, aby se na svou velkou a jedinečnou událost, jakou je porod, připravily.

Taky jsem se na svůj první porod připravovala i se svým mužem. A vím, že na ten další, pokud nějaký bude, se budeme připravovat zase.

Jak říká můj muž, „porod je jako maraton, fyzicky i psychicky náročný a je třeba se připravit, aby tělo takový výkon zvládlo“.

A proto jsem tady a ráda Vám s tím pomohu.

Cílem mé přípravy je to, abyste si odnesly ucelené informace, abyste se naučily dýchat a relaxovat. Partnery naučím, jak oni sami Vám mohou pomoct v těhotenství, u porodu a taky po něm. Věřím, že po mém kurzu se na porod budete těšit a budete mít větší sebedůvěru.

Je to totiž důležitější, než se může zdát. Hladký porod ovlivňuje kojení, průběh porodu může mít vliv na pozdější psychický stav ženy, celkové vnímání její role a vztah k děťátku.

Těším se, že společně vytvoříme příjemnou atmosféru, kde nám bude dobře.

 

Místo: Jóga Sál, Holešov, ul. Palackého 834 (parkování u Penny marketu, 1minutu pěšky od místa)

Sobota 15.4.2023

Čas: 9:00 – 17:30

Cena: 1900 Kč (bez ohledu na to, zda přijdete sama nebo s partnerem)

K dispozici bude voda, káva, čaj a drobné občerstvení.

Vhodné pro těhotné ženy od 20. do 35. týdne těhotenství.

Přihlašování na [email protected] nebo na 604 849 489